etiler poyrazoğlu otomotiv

Babadağ ve Sarayköy’de incelemelerde bulundu

Vali Hasan Karahan, Sarayköy ve Babadağ’da muhtarlarla biraraya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Karahan, muhtarların taleplerinin çözümü için daire müdürlerine talimat verdi.

20-06-2019 12:26

Vali Hasan Karahan, huhtarlar toplantısı ve bir dizi incelemede bulunmak üzere Babadağ ve Sarayköy’e gitti. İlçelerde mahalle muhtarları ile düzenlenen toplantıda bir araya gelerek mahallelerin sorunlarını dinledi. Babadağ’da Kaymakam Vekili Ahmet Ali Altıntaş’tan brifing aldıktan sonra muhtarlar toplantısına katılan Karahan, muhtarlardan mahallelerindeki sorun ve talepleri dinledi. Belediye Başkanı Ali Atlı’nın da katıldığı toplantıda Vali Karahan, muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Babadağ Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki Huzurevi sakinleri ile öğle yemeğinde bir araya gelen Karahan,  yaşlıların talep ve isteklerini dinledi.  

Babadağ’ın ardından Sarayköy’e geçen Vali Karahan, Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda muhtarlarla buluştu. Toplantıda mahallelerinin sorunları değerlendirildi, muhtarların talepleri alındı. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı kurum amirlerine iletti, çözüm yolları arandı. Vali Karahan, muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.  Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Babadağ ve Sarayköy’de incelemelerde bulundu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör