etiler poyrazoğlu otomotiv
17 Şubat 2020 Pazartesi

Babadağ’da Off-Road nefesleri kesti

Babadağ İlçesi’nde hafta sonu düzenlenen Off-Road yarışları ve motor sporları gösterileri nefes kesti, vatandaşlar yarışları heyecanla takip etti. 

23-07-2019 14:28

Babadağ Belediyesi ve Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin ortaklığında Off-Road yarışları ve motor sporları gösterisi etkinliği düzenlendi. Babadağlı vatandaşların yoğun ilgiyle izlediği yarışlara Denizli ve çevre illerden bir çok sporcu katıldı. İlçe halkının heyecanla izlediği yarış ve gösterilerde Babadağlı kadınlar da el emeği yemeklerini ve ürünlerini sergileyerek festival havası oluşturdu. 23 Off-Road aracı 3 ayrı klasmanda yarıştı. 

Aksiyon dolu Off-Road yarışlarının ardından pistte motor spor gösterileri yapıldı. Nefes kesen arazide yaptıkları şovlar ile izleyicileri büyüleyen motor sporcular vatandaşların zaman zaman yüreğini ağzına getirerek  adrenalin yaşattı. Yarışların ardından dereceye giren sporculara ödülleri CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Arpacı tarafından verildi. 

Ödül töreninde konuşan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, yarışları geleneksel hale getirmek istediklerini belirterek, “Uzun zamandır çalışmasını hazırlığını yaptığımız Off-road ve Motor Spor Gösterilerini bugün yapmanın sevincini yaşıyoruz. Katılan bütün sporcularımıza ve yapımda çok büyük emeği geçen Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanımız Şeref Arpacı’ya çok teşekkür ediyorum. Bu yarışlarımızı her sene yapma hazırlığı içerisindeyiz. Seneye aynı heyecanı yaşamak istiyoruz” dedi. Yarışların ardından etkinlik yerel sanatçı Ozanca’nın konseriyle sona erdi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Babadağ’da Off-Road nefesleri kesti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör