etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Haziran 2019 Çarşamba

Babadağ, 2. Geleneksel BabaFest’e hazırlanıyor

Babadağ ilçesi, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği(BASİAD) tarafından düzenlenen 2. Geleneksel BabaFest Festivaline hazırlanıyor. Festival 7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. 

04-10-2017 15:54

BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, 2015 yılında başlayan Turizm Yolunda Babadağ projesiyle Babadağ’a önemli bir katma değer sağlandığını söyledi. Kasapoğlu, “BASİAD, son olarak “Mehmet Özer Caddesi Renovasyon Projesi”nin başlaması sonrasında düzenlenecek olan “BabaFest”’te Denizli’yi Babadağ’da ağırlamaya hazırlanıyoruz” dedi. 

Babadağ’daki çalışmalar hakkında bilgi veren BASİAD Başkanı Selim Kasapoğlu, ‘‘2015 yılında attığımız turizm tohumlarının filizlerinin her geçen gün biraz daha yeşerdiğini görmek bizi çok mutlu ediyor. Projenin başlangıcında oluşturduğumuz ‘Mekansal Planlama Atölyeleri’ kapsamında ortaya koyduğumuz konsept sokak fikri, bugün BASİAD, Babadağ Belediyesi, Pamukkale Üniversitesi iş birliğinde ve iki firmamızın sponsorluğunda gerçekleşen renovasyon projesi ile hayat buldu. Paydaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Başkan Kasapoğlu, “Babadağ’ın bir turizm cazibe merkezi olması için Babadağ’a birçok proje ve aktivite kazandırmaya gayret gösteriyoruz. Babadağ Belediyesi ve OKİSDER’in katkılarıyla ikincisini düzenleyeceğimiz “BabaFest”te Babadağ’ın tarihi dokusu, yöresel ürün ve lezzetlerinin yanı sıra mükemmel doğasıyla tanışıp keyifli bir hafta sonu geçirmek için herkesi Babadağ’a bekliyoruz” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Babadağ, 2. Geleneksel BabaFest’e hazırlanıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör