poyrazoğlu otomotiv

Askur Asansör’e gelin geldi 

Denizli'nin tanınmış iş adamlarından Askur Asansör firmasının sahibi Özden Kuran'ın oğlu Mustafa Kuran görkemli bir törenle dünya evine girdi.  Kuran,  yaşamını Uşak'ın tanınmış ailelerinden Sevgi - Mehmet Kaya çiftinin biricik kızları Elif’le birleştirdi. 

11-08-2018 10:58

Askur Asansör firmasının sahibi Özden Kuran ve Halime Kuran'ın oğlu Mustafa Kuran, Uşak'ın tanınmış ailelerinden Sevgi - Mehmet Kaya çiftinin biricik kızları Elif ile dünya evine girdi. Genç çiftler, 31 Temmuz Salı günü Uşak'ta gerçekleşen düğünden sonra 2 Ağustos Perşembe günü Şırıltı Restaurant'ta Denizli'deki sevenleriyle mutluluklarını paylaştı.  Havuzlu salonda gerçekleşen düğünde, genç çifti yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı, düğüne katılan misafirler dillere destan düğünde unutulmaz anlar yaşadı.

Gerçekleşen düğünde Kuran ve Kaya ailelerinin yakınları doyasıya eğlenirken genç çift sevenleri ile bol bol fotoğraf çektirdi. Askur Asansör firmasının sahibi Özden Kuran, aile olarak mutlu günlerinde  yanlarında olan tüm dostlarına teşekkür etti,  oğlunun ve gelininin bir ömür mutlu bir hayat yaşamasını diledi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Askur Asansör’e gelin geldi 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör