poyrazoğlu otomotiv

ASKON yeni yerinde 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Denizli Şubesi, yeni binasına taşındı.  Teşkilatlanmasını  tamamlayan Genç Askon Denizli Şubesi ile birlikte 15 Mayıs Mahallesi 556 sokakta hizmet vereceklerini belirten ASKON Denizli Şube Başkanı Hakkı Pekdemir, üyelerine ve Denizli ekonomisine yön vermeye çalışacaklarını söyledi. 

11-08-2018 10:49

 ASKON’un  15 Mayıs Mahallesi 556 Sokaktaki yeni hizmet binası törenle hizmete girdi. Açılışa, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ASKON Denizli Şube Başkanı Hakkı Pekdemir,  Genç ASKON Denizli Şube Başkanı Bekir Çakır ile üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Kuran tilaveti ile başlayan açılış töreninde yaptığı konuşmasında Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini ve bu süreci birlik ve beraberlikle atlatılacağını vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Türkiye önemli günlerden geçiyor. Böyle bir günde ASKON’un  birlik ve beraberlik örneği sergilemesi önemli” dedi. 

 ASKON Denizli Şube Başkanı  Hakkı Pekdemir, 50 ilde ve ABD başta olmak üzere bir çok ülkede teşkilatlarının bulunduğunu hatırlatarak, “Üye işletmelerin ve ülkemizin rekabet gücünü arttırmak, haksızlıkların giderilmesi mücadelesi vermek ve İktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine katkıda bulunmak için hizmet veriyoruz. Denizli’de de bu yönde çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Teşkilatlanmasını yeni tamamlayan Genç ASKON Denizli Şube Başkanı Bekir Çakır konuşmasında, genç işadamları yönelik çalışmalarını ve dernek faaliyetleri  hakkında bilgi verdi. Açılış konuşmalarının ardından ASKON Denizli Şubesi yeni hizmet binasının açılışı dualarla gerçekleştirildi.
Şengül BOZ
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - ASKON yeni yerinde 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör