poyrazoğlu otomotiv etiler

Askıda ekmek Buldan’da

Buldan Belediyesi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bir süre önce uygulanması talimatını verdiği ve MHP teşkilatlarının tüm kademeleriyle başlattığı Askıda Ekmek uygulamasını hayata geçirdi. 

11-09-2018 16:21

Buldan Belediyesi, ilçede ekmek alacak parası olmayan, atık ekmek kutularından ekmek toplayan vatandaşlara katkıda bulunmak amacıyla fırıncılarla ortak çalışma yaparak Askıda Ekmek Projesi başlattı.

Buldan Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Buldan Belediyesi olarak, ilçemizdeki fırıncılarımız ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile ‘Askıda Ekmek’ uygulaması başlattık. Gerçekten ihtiyacı olan, evine bir ekmek alacak parası olmayan vatandaşlarımıza katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız bu uygulama ile sosyal belediyecilik alanında yeni bir çalışma başlatmış bulunuyoruz.  Vatandaşlarımızdan ricamız, bu uygulamadan gerçek ihtiyaç sahiplerinin yararlanması ve ihtiyacından fazla ekmek almamasıdır.  Kampanyaya destek veren fırıncılarımıza ve katkıda bulunan hayırsever vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.  Ekmek dolabımız, Belediyemiz girişinde, sosyal market önündedir” denildi. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir süre önce sosyal dayanışmanın geliştirilmesi adına Askı Ekmek uygulamasının hayata geçirilmesi talimatını vermiş, Türkiye genelinde bir çok MHP İl ve İlçe Teşkilatı, Askıda Ekmek uygulaması  başlatmıştı. Buldan’ın CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Gülbay’ın seçimlere kısa bir süre kala MHP’nin projesini hayata geçirmesi dikkat çekti.
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Askıda ekmek Buldan’da
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör