poyrazoğlu otomotiv etiler

Asbaşkan Kaan Şanlıkan, Konyaspor defansını açamadıklarını söyledi

Kendi sahasında Konyaspor’a yenilerek büyük şok yaşayan Denizlispor,  Kayserispor maçına üç puan parolası ile hazırlanıyor. Asbaşkan Kaan Sanlıkan Konyaspor mağlubiyetini unuttuklarını, Kayserispor maçını düşünmeye başladıklarını, bir mağlubiyetin kendilerini hedeften uzaklaştıramayacağını söyledi. 

19-09-2019 16:04

Konyaspor’un Süper Lig’de takım savunmasını en iyi yapan ekiplerden biri olduğunu, takım olarak  bu defansı açmakta zorluk çektiklerini ve kontradan yedikleri golle mağlup olduklarını söyleyen Denizlispor Asbaşkanı Kaan Sanlıkan, futbolda  her türlü sonucun olabileceğini, fakat kendilerinin hedeften uzaklaşma bir düşüncelerinin olmayacağını söyledi. 

Sanlıkan, ” Konyaspor maçını kaybettiğimiz için üzgünüz. Fakat lig uzun bir maraton ve futbolun içinde her türlü sonuca açığız. Bir mağlubiyetle de hedeften şaşma gibi bir düşüncemiz olamaz. Bu hafta Kayserispor maçında alacağımız sonuç çok önemli. Biz Kayseri’ye puan yada puanlar almak için gideceğiz. Rakibimiz de sezona iyi başlamadı. Maçı mutlaka kazanmak isteyecek. Biz de takım olarak buna göre gerekli önlemlerimizi alacağız” diye konuştu. 

Orhan MIKIROĞLU

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Asbaşkan Kaan Şanlıkan, Konyaspor defansını açamadıklarını söyledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör