poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

Aşağışamlı’ya 5 milyonluk yatırım

Merkezefendi Belediyesi, Aşağışamlı Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarına başladı. Başkan Subaşıoğlu, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler aldı, “Aşağışamlı’nın tüm üst yapısını en kısa sürede neticelendirmiş olacağız” dedi.

19-07-2018 15:36

İlçe genelinde üst yapı çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi, Aşağışamlı Mahallesi’nde de çalışmalara başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri her sokakta yol ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Subaşıoğlu çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi aldı. 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelindeki 50 mahallede üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Bugün kontrolünü yaptığımız Aşağışamlı Mahallemizde geçtiğimiz yıl DESKİ’nin yapmış olduğu alt yapıdan sonra bizlerde üst yapı çalışmalarını hızlandırmış bulunuyoruz. İnşallah Kurban Bayramı gelmeden Aşağışamlı’nın tüm üst yapı çalışmalarını neticelendirmiş olacağız. Tamamı öz kaynakla finanse edilmek üzere yaklaşık 5 milyon TL’lik yatırımla mahallemizin üst yapısını tamamlayacağız. Aşağışamlı Mahallesi, belediye olarak Merkezefendi’ye katılan belde belediyelerinden biri. O günün şartlarında Aşağışamlı Belediyesi’nin imkânları doğrultusunda yapılamayan birçok işi de Merkezefendi Belediyesi olarak kısa süre içerisinde yapmış bulunuyoruz. Halı sahasından pazaryerine, alt yapısından üst yapısına kadar Aşağışamlı Mahallemiz yaklaşık 40 yıldır hasret kaldığı bütün hizmetlere, bütün yatırımlara bu dönem içerisinde kavuşmuş oldu. İnşallah bitirdikten sonra da vatandaşlarımızın kullanımına sunmuş olacağız. Yatırımlarımız önümüzdeki dönemde de devam edecek. Ben hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Üst yapı çalışmalarını inceleme sırasında Başkan Subaşıoğlu’na eşlik eden Aşağışamlı Mahalle Muhtarı Halil Solak’ta, “Başkanımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kaç yıldır yapılamayan hizmetleri 3-4 sene içerisinde yaptı ve yapmaya devam ediyor. İnşallah Kurban Bayramı’na kadar bitireceğiz diyor. Başkanımıza mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Aşağışamlı’ya 5 milyonluk yatırım
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör