etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Ara transfer bütçesi 2.5 milyon

Gelecek hafta başlayacak ara transfer dönemi öncesinde büyük hareketlilik yaşayan Denizlispor yönetimi teknik direktör Yücel İldiz’in mutlaka alınmasını istediği futbolcularla bağlantı kurmak istiyor. 

29-12-2018 12:43

Teknik direktör Yücel İldiz’in mutlaka takımda görmek istediği Alanyasporlu Mbilla ve Elazığsporlu Mehmet Yiğit için nabız yoklamaya devam eden Denizlispor Yönetimi, iki futbolcunun menajerleriyle görüşmelerini sürdürüyor.  Ara transfer dönemi için 2 milyon 500 bin lira transfer bütçesine sahip olduklarını dile getiren Denizlispor Başkanı Ali Çetin, transfer edecekleri futbolcular konusunda çok hassas davranacaklarını ve sadece ihtiyaç duyulan bölgelerine transfer yapacaklarını söyledi. 

Başkan Çetin, ”Teknik direktörümüz Yücel İldiz’in verdiği isimler doğrultusunda transfer çalışmalarımız sürüyor. Bütün takımlarda maddi anlamda bir kriz var. Bu bizim içinde geçerli. Biz ayaklarımızı yere sağlam basarak yürüyeceğiz. Geçmiş dönemlerde yapılan hataları asla yapmamaya çalışacağız. Kısıtlı bir transfer bütçemiz var. Bunu da en iyi şekilde kullanarak mutlaka alınması gereken mevkiler için harcayacağız. Görüşme halinde olduğumuz futbolcular var. Takımdan ayrılacak isimler de çıkabilir. Buna göre denge kurup bütçeyi verimli kullanmak istiyoruz. Ayrıca futbolcularımıza yılbaşı öncesinde verdiğimiz 1 milyon liralık ödeme sözünü de yerine getirerek futbolcularımızın hesaplarını yatırdık” dedi. 

Orhan MIKIROĞLU 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ara transfer bütçesi 2.5 milyon
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör