etiler poyrazoğlu otomotiv

Amerikan yüzyılının sonundaki Türkiye’yi anlatacak

Şehir Üniversitesi öğretim üyelerinden Dr. Mustafa Özel, Uluslararası Sağduyulu Aktivistler Platformu’nun davetlisi olarak Denizli’ye geliyor. Bir çok kitabı olan Özel, 10 Ağustos Cuma akşamı Esnaf Sarayı Konferans Salonu’nda Amerikan Yüzyılının sonunda Türkiye konulu konferansta konuşacak.

09-08-2018 16:39

Şehir Üniversitesi öğretim üyelerinden Dr. Mustafa Özel, konferans için Denizli’ye geliyor. Kitapları, dergilerde yazdığı yazılar ve televizyon programlarından tanınan Dr. Mustafa Özel, İstanbul Bankası, Türkiye Dış Ticaret Derneği, Ülker, Çilek, Bisav ve Müsiad gibi kurumlarda yöneticilik ve danışmanlıklarda bulundu, Şehir Üniversitesi’nin kurucuları arasında yer aldı.  “Amerikan Yüzyılının Sonu”, “Birey Burjuva ve Zengin”,  “Roman Diliyle İktisat”, “Stratejik Liderlik” kitaplarının da yazarı olan Özel, halen Anlayış, Nihayet gibi dergilerde düzenli olarak yazı yazıyor. 

USAP Uluslararası Sağduyulu Aktrvistler Platformu’nun düzenleyeceği konferansla ilgili açıklama yapan USAP Genel Sekreteri Mahir Altuğ,  10 Ağustos Cuma günü Çınar’daki Esnaf Sarayı Konferans Salonunda saat 20.30’da başlayacak “Amerikan Yüzyılının sonunda Türkiye” başlıklı konferansa tüm Denizli halkını davet etti.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Amerikan yüzyılının sonundaki Türkiye’yi anlatacak
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör