etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Amatör kulüplerinin dikkatine

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu yeni sezon öncesi takımların idman yapacakları sahalarla ilgili olarak bir bildiri yayınlardı.

05-08-2017 11:53

Orhan MIKIROĞLU - Amatör Spor Kulüpleri Federasyonundan yapılan yazılı açıklamada, "2017-2018 Futbol Sezonunda İl Merkezimizdeki kulüplerimizin sahalarda antrenman saati alabilmeleri için sahaların ait olduğu kuruma en geç 11 Ağustos 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Merkezefendi İlçesinde bulunan Akkonak Dr. Samim Gök ve Şirinköy sahaları için müracaatlar, Merkezefendi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne, Saraçoğlu Sahası için Pamukkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne yapılacaktır" denildi.


Ayrıca, İlbade ve Akvadi sahalarının antrenman talepleri ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına yapılacaktır. Doğan Demircioğlu sahası için ise kulüplerimizin Denizlispor Kulübüne müracaat etmeleri gerekmektedir. 11 Ağustos 2017 tarihinde müracaatlar son bulacağından kulüplerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına müracaatlarını belirtilen tarihe kadar yapmalarını önemle rica ederiz” sözlerine yer verdiler.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Amatör kulüplerinin dikkatine
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör