poyrazoğlu otomotiv etiler

Altı günde üst yapıyı bitirdiler

Pamukkale Belediyesi, Kınıklı Mahallesi 6010 Sokak ve Mimarlar Sokağı’ndaki üstyapı çalışmalarını 6 günde bitirerek adeta rekor kırdı. Başkan Hüseyin Gürlesin, “Belediye olarak biz bu çalışmalar uzamadan, vatandaşımızı mağdur etmeden kısa bir sürede bitirilmesi ile ilgili hassasiyet gösteriyoruz” dedi.

05-04-2018 18:09

Pamukkale Belediyesi, üstyapısı bozuk olan mahallerde çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kınıklı Mahallesi 6010 Sokak ve Mimarlar Sokağı’ndaki üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Geniş bir coğrafyaya hizmet verdiklerini belirten Başkan Gürlesin, “Hiçbir bölgeyi ihmal etmeden şehir içiyle, kırsalıyla, turizm bölgesiyle her yerin ihtiyaçlarına göre çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Altı günde tamamlandı
Vatandaşın mağdur olmaması için çalışmaların kısa sürede bitirilmesi için özel hassasiyet gösterdiklerini söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kınıklı Mahallesi 6010 Sokak ve Mimarlar Sokağı’ndaki üstyapı çalışmalarının 6 günde bitirildiğini vurguladı. Gürlesin,“Şehir merkezindeki hareketli bir bölgede üst yapı çalışmalarının 6 gün gibi kısa bir sürede bitirilmesi önemlidir. Bir hafta içinde, 2-2,5 km’lik bir bölgede 3 bin 500 ton asfalt kullanıldı” dedi.

3 bin 500 ton asfalt kullanıldı
Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Doktor Munise Özcan Caddesi’nde kaldırım çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, “Doktor Munise Özcan Caddesi ile Barbaros Caddesi’nde bir çok sokağımızla birlikte 6 kilometrelik bölgede sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Barbaros Caddesi, 6205, 6212 sokaklarda çalışmalarımız bitti. Vatandaşlarımızın bütün imkânlarımızı seferber ettiğimizi bilmelerini istiyorum. Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Altı günde üst yapıyı bitirdiler
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör