poyrazoğlu otomotiv etiler
16 Temmuz 2020 Perşembe

Alınan karara destekliyoruz

Coronovirüs salgını nedeniyle bütün süper lig maçları ileri bir tarihe ertelendi. Denizlispor asbaşkanı Çağatay Bostancı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler birliğinin almış olduğu kararı sonuna kadar desteklediklerini dile getirdi.

20-03-2020 19:32

Dün Gençlik ve Spor bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ile Kulüpler birliğinin yaptığı toplantı sonrasında alınan erteleme kararı sonrasında Denizlispor asbaşkanı Çağatay Bostancı açıklama yaparak alınan karara saygı duyduklarını ve sonuna kadar desteklediklerini söyledi. Türkiye liglerinde oynayan futbolcuların, teknik heyetlerin, malzemeci ve yetkililerin büyük bir saygı duydukları coronovirüs nedeniyle böyle bir kararın alınmasının en dolay yol olduğunu dile getiren Denizlispor asbaşkanı Çağatay Bostancı” Gençlik ve Spor Bakanlığı, TFF ve Kulüpler birliğinin almış olduğu erteleme kararını saygı duyuyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz. Coronovirüs salgını nedeniyle hiçbir futbolcu, teknik heyet ve görevliler görevini tam olarak yapamaz hale geldi. Erteleme kararı bütün kulüplerimiz için iyi oldu. Ne zaman oynanacağı konusu ise önemli değil. Ne zaman sağlıklı bir ortam oluştu o zaman maçlarımızı devam ederiz” dedi.

Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Alınan karara destekliyoruz
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [1203] User dehacom_yeni already has more than 'max_user_connections' active connections' in /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php:6 Stack trace: #0 /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php(6): PDO->__construct('mysql:dbname=de...', 'dehacom_yeni', 'xPTT=gda[rnn') #1 /home/dehacom/public_html/system/libs/model.php(12): Database->__construct('mysql:dbname=de...', 'dehacom_yeni', 'xPTT=gda[rnn') #2 /home/dehacom/public_html/app/models/site/sonyazi_model.php(4): Model->__construct() #3 /home/dehacom/public_html/system/libs/load.php(21): Sonyazi_Model->__construct() #4 /home/dehacom/public_html/app/controllers/ortak.php(212): Load->siteModel('sonyazi_model') #5 /home/dehacom/public_html/app/controllers/ortak.php(187): Ortak->sag_yazarlar(Object(Sag_Model)) #6 /home/dehacom/public_html/app/controllers/haberler.php(81): Ortak->sagtaraf_dahil(Array) #7 /home/dehacom/public_html/system/libs/bootstrap.php(139): Haberler->detay('alin in /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php on line 6