poyrazoğlu otomotiv etiler

Akıl Çağı Okulları’nda mezuniyet coşkusu

Akıl Çağı Fen ve Anadolu Lisesi’nde mezuniyet coşkusu yaşandı. Törende konuşan Kurucu Mahmut Kundak, mezun öğrencileri kutlayıp, “Hayatta tek gayeniz okumak olsun” tavsiyesinde bulundu. 

21-05-2018 16:11

Merkezefendi’de eğitim veren Akıl Çağı Fen ve Anadolu Lisesi ilk mezunlarını verdi. Öğrencilerin mezuniyet coşkusu yaşadığı törene okul yöneticileri, öğretmenler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Akıl Çağı Okulları’nın kurucusu Mahmut Kundak konuştu. 

Okul Kurucusu Mahmut Kundak, “2017 yılında kurulan okulumuz, bir sene içerisinde müthiş başarılar elde etti. Tabi bu başarıda siz çocuklarımızın ve velilerimizin de büyük payı var. Birçok eksiğimiz oldu,  fakat gece gündüz durmadan sizler için çalıştık. Sizler bundan sonraki nesillere her zaman örnek olun ve hiçbir zaman okumaktan vazgeçmeyin. Hayattaki tek gayeniz okumak olsun çocuklarım” dedi.  

Tören, mezun olan öğrencilere mezuniyet belgelerinin verilmesi, Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerinin konuşmaları, okul birincilerine plaketlerinin verilmesi, devir teslim konuşması, kep atma töreni ve mini konser eşliğinde devam etti.  Öğrenciler mezuniyet coşkusunu keplerini fırlatarak yaşadı. 
Mezuniyet eğlencesi, daha sonra Colossae Termal Hotel’de müzik ve yemek eşliğinde taçlandırıldı. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Akıl Çağı Okulları’nda mezuniyet coşkusu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör