etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Akdağ’ın zirvesine yürüdüler

Çivril Belediyesi, Gençlik Spor Müdürlüğü ve Akidak Dağcılık Kulübü'nün birlikte düzenlediği Akdağ zirve yürüyüşü  gerçekleştirildi.

08-05-2019 10:58

 İlçede artık gelenekselleşen Akdağ Zirve Yürüyüşü, Çivril Belediyesi, Gençlik Spor Müdürlüğü ve Akidak Dağcılık Kulübü işbirliğiyle düzenlendi.  Yürüyüşe  çok sayıda vatandaş ve öğrenci katıldı. Sabahın ilk ışıkları ile  Çivril Belediyesi önünde toplanarak araçlarla Sığırkuyruğu Yaylasına hareket eden yürüyüşçüler, Sığır Kuyruğu Yaylasından Akdağ zirvesine kadar yaklaşık 20 kilometrelik parkuru yürüdü. 

Zirve yürüyüşüne katılan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "Yurdun dört bir yanından gelen öğrenci arkadaşlarımız ve Uşak ve Denizli'den gelen yürüyüş severlerle bir etkinlik düzenledik. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapan, tarihi zenginliklerle dolu güzel ilçemiz bölgenin en güzel memleketlerinden birisidir. Memleketimizde böyle bir yürüyüş yapmak dışarıdan  gelen misafirlerimize de nasip oldu. Burada gördüğünüz manzarayı gittiğiniz yerlerde anlatmanızı istiyorum. İlçemize dışarıdan da  turistlerimizin gelmesini istiyoruz. Katılımlarından dolayı arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Akdağ’ın zirvesine yürüdüler
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör