etiler poyrazoğlu otomotiv
12 Kasım 2018 Pazartesi

Ak Vadi Festivali'nde muhteşem final 

​​​​​​​Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilk kez düzenlediği ve 3 gün boyunca devam eden Ak Vadi Festivali’ne muhteşem bir final. Festivalin son günü sahne alan Grup 84, Akvadilileri coşturdu. 

25-09-2017 15:16

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği Ak Vadi Festivali son gününde de onbinlerce ziyaretçisini ağırladı. Ege'nin en büyük parkı Ak Vadi'de düzenlenen festival muhteşem bir finalle tamamlanırken, organizasyon 7'den 70'e her kesime hitap eden etkinlikleriyle göz doldurdu. Dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları, bando, animasyon gösterileri, sergiler ve bir çok etkinlik alanı ile vatandaşların akınına uğrayan festivalde çok sayıda esnafta stant açtı. Sevdikleriyle güzel bir hafta sonu geçiren Denizlililer gün boyu kendileri için sunulan etkinliklerde güzel vakit geçirdi. Bir zamanlar Bağırsak Deresi adı verilen ve Denizli'nin kanalizasyon atıklarının geçtiği bölgede büyük bir değişime imza atılarak Ege'nin en büyük parkı yapılan Ak Vadi'ye hayran kalan vatandaşlar 3 gün boyunca festivalin ve parkın tadını çıkardı. Festivalin finalinde ise sahneye Grup 84 çıktı. Gece yarısına kadar süren konserde Grup 84, birbirinden güzel şarkılarını Denizlililer için söyledi.

"Sizlerin mutluluğu, bizim de mutluluğumuz"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ak Vadi'nin bir zamanlar kentin kanalizasyonunun aktığı, içinde çocukların oynadığı ve zaman zaman da boğularak öldüğü bir yer olduğunu anlattı. Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Ak Vadi'yi çok şükür bugün bir park ve spor alanı haline getirdik. Denizli’de yaşayan herkese birinci sınıf hizmet kalitesi sunar hale geldik. Sizlerin desteği ile bunları gerçekleştirdik. Değerli sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Sevgili gençler daha güzel etkinliklerde daha güzel günlerde inşallah beraber olmak istiyoruz. Sizlerin mutluluğu, güzelliği bizim de mutluluğumuz. Allah’ım yarınımızı daha güzel eylesin diyorum. Başka bir güzellikte buluşmak üzere sizlere çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız."  

Denizli'nin en büyük festivali

22-23-24 Eylül 2017 tarihlerinde yapılan ve gündüz 13.00'de başlayan Ak Vadi Festivali, 3 günde onbinlerce vatandaşı ağırladı. Çok sayıda stantın açılıp birçok etkinliğin düzenlendiği  festivalde Gripin, Koray Avcı ve Grup Seksendört sahne aldı. Denizli'nin en büyük organizasyona imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi festival alanında ücretsiz dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları, bando, animasyon ve ateş gösterileri, sergiler ve bir çok etkinlik düzenledi.

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ak Vadi Festivali'nde muhteşem final 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör