etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Haziran 2019 Çarşamba

Ak Partili Tin: Daha çok çalışacağız

14-08-2017 10:28

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti’nin kuruluşunun 16’ncı yıldönümü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı. Şahin Tin; “Milletimiz ile birlikte ülkemizi ve değerlerimizi daha güçlü bir geleceğe taşımak için AK Parti olarak daha çok yapacak işi var” dedi.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, partisinin kuruluşunun 16’ncı yıldönümü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı. Türkiye’nin AK Parti ile düne oranla bugün daha güçlü olduğunu ve yarın daha da güçleneceğini belirten Milletvekili Şahin Tin, AK Parti bir millet hareketi olarak 2001 yılında doğduğunu vurguladı.  AK Parti’nin hak ve özgürlükler başta olmak üzere bir çok reformu  hayata geçirdiğini de dikkat çeken Milletvekili Tin, “AK Parti, Türkiye aleyhine Dünya’da yürütülen kara propagandalara dur diyerek yeni bir vizyon oluşturdu. AK Parti AB’nin vurdumduymaz tutumuna karşı sergilediği milli duruş ile milli varlığımıza yönelen saldırıları püskürttü” dedi.

 İKBAL SİYASETİ YAPMADIK
AK Parti’de siyaset yapmanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyen Milletvekili Şahin Tin, AK Parti iktidarlığı döneminde Türkiye’de tarihi nitelikte kararlan alındığını belirterek, “AK Parti olarak bizler hiçbir zaman ikbal siyaseti yapanlardan olmadık. İstiklal, istikbal, bayrak, devlet ve millet için bu memleketin geleceğine hizmet ettik. 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünü milletimizin sağlam iradesi sayesinde bertaraf ettik. PKK, DAEŞ, DHKPC, FETÖ gibi terör örgütleriyle amansız bir mücadele içine girdik. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla ayrım yapmadan tüm insanlara yardım elimizi uzattık. Toplumun tüm kesimlerinin birleştireni olduk, kutuplaştıranı asla olmadık. Bu yanlış yollara tevessül edenlere de asla fırsat tanımadık. Her yeni başlangıcı bir Fatiha olarak gördük ve bu şuurla çalıştık. Vesayetleri ve statükoları elimizin tersiyle iterek milli iradenin önündeki engelleri ortadan kaldırdık” dedi.

AK Parti teşkilatlarının her kademesinde hizmet etmekten büyük bir onur duyduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “16’ncı kuruluş yıldönümünü kutladığımız AK Parti çatısı altında daha nice başarılı hizmetleri hep birlikte yapmaya devam etmek dileğiyle milletimize, partimize duyduğu güvenden dolayı bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ak Partili Tin: Daha çok çalışacağız
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör