poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

AK Parti Milletvekili Şahin Tin, seçim çalışmalarına Buldan’da devam etti.

Buldan’ın AK Parti iktidarında önemli hizmetler aldığını belirten Milletvekili Şahin Tin, ilçe halkına hizmetleri tek tek anlattı, “Buldan’da henüz işimiz bitmedi” dedi.

13-06-2018 12:14

Denizli Milletvekili Şahin Tin, Buldan’da esnafla buluştu. Şahin Tin’e,  AK Parti Buldan İlçe Başkanı Hasan Coşan ve İlçe Koordinatörü Abdullah Doğrar ve partililer eşlik etti. Buldan’ın AK Parti iktidarında önemli hizmetler aldığını belirten Şahin Tin, “İlçemize genel bütçe kaynaklarıyla Sosyal Güvenlik Kurumu binası, Hasanbey, Dımbazlar ve Gülalan mahallelerine gölet yaptık. Cindere Barajı Yenice Ovası sulama kanallarını tamamladık. Aktaş Barajı inşaatı da devam ediyor. İnşallah en yakın zamanda hizmete sunulacak. TOKİ tarafından ilçeye 170 konut yapıldı. 400 öğrenci kapasiteli KYK yurdu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binası, Buldan 4 Eylül Ortaokulu, Ali Tunaboylu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İbrahim Çelebi İmam Hatip Lisesi, Kadıköy İlkokulu inşa edildi. Bölmekaya Mahallesi yeni yerine taşındı. Alandız’a Kestane Paketleme tesisi, Yaylaköyü’ne pazaryeri yapıldı. Bu hizmetlerle Buldan’ımızın çehresini değiştirdik” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin de Buldan’a milyonluk yatırımlar gerçekleştirdiğini belirten  Tin, “İlçeye 378 bin metrekare kilit parke taşı döşendi, yine 79 bin 200 metrekare kilit parke taşı teslim edildi. 54 bin 300 metre içme suyu hattı, 17 bin 640 metre kanalizasyon hattı, 197 metre yağmur suyu hattı inşa edildi. Mezarlıkların yapım, tadilat ve bakımları titizlikle yürütülüyor. Yol yapım ve bakım çalışmaları da aralıksız sürdürülüyor. 259 kişiye öğrenim yardımı yapılıyor. Ama Buldan’da henüz işimiz bitmedi” diye konuştu. 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - AK Parti Milletvekili Şahin Tin, seçim çalışmalarına Buldan’da devam etti.
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör