etiler poyrazoğlu otomotiv

Ak Parti ilçe kongreleri devam ediyor 

Kongreleri tamamlanan AK Parti  ilçe teşkilatlarından Honaz, Çivril ve Serinhisar’da yeni adaylar başkan olurken, Tavas, Kale, Acıpayam, Çameli ve Babadağ’da mevcut başkanlar güven tazeledi. AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, 6 ilçede başkan adaylarının belirlendiğini ve kongre takviminin işlediğini açıkladı. 

03-10-2017 19:08

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, ilçe kongrelerini değerlendirdi. Filiz konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, siyasetin bir bayrak yarışı olduğunu zaman zaman bayrakların el değiştirebileceğini, asıl önemli olanın da partiye ve halka hizmet olduğunu vurguladı. Başkan Filiz, güven tazeleyen ve görevine devam eden ilçe başkanların da yeni göreve gelen ilçe başkanlarının da büyük bir heyecan ve şevkle çalışmalarına ve ziyaretlerine başladığını belirtti. 

"AK PARTİ MİLLETE HİZMET PARTİSİDİR"
Kongreleri biten ve göreve başlayan ilçe başkanlarını ve önümüzdeki günlerde yapılacak kongrelerle göreve başlayacak ilçe başkanlarını hızlı bir çalışma temposunun beklediğini belirten Filiz, açıklamasına şöyle devam etti: 
“AK Parti makam ve mevki partisi değildir, AK Parti millete hizmet partisidir. Biz bu düstur ile hareket ediyoruz ve partimizde yaşanan bayrak değişimlerini yeni ve taze kan olarak nitelendiriyoruz. Birlik ve beraberlik içinde kongrelerimiz devam ediyor. Bizim ve arkadaşlarımızın önümüzdeki süreçte sorumlukları ağır ve oldukça önemli. İlçe başkanlarımın ve teşkilatlarının bu görevlerin üstesinden başarı ile geleceklerine inancım sonsuz. Ve görüyoruz ki seçilen arkadaşlarımız “Bismillah” diyerek kongrenin hemen ertesi günü STK, esnaf ziyaretlerine ve vatandaşlarımızla istişarelere başlayarak yoğun çalışma temposunun startını vermişler.”

"AK PARTİ YENİ İLÇE BAŞKANLARI GÖREVE HIZLI BAŞLADI"
Göreve başladıktan sonra ilçelerindeki sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere, esnaf ziyaretinde bulunup sorunları dinleyen ilçe başkanları, esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla hasbihal etti. 

 Yeni İlçe başkanları,  “ Gayemiz ilçemizdeki vatandaşlarımızın şahsında bu Millete hizmet edebilmektir. Bu doğrultuda biz AK Partili Siyasetçiler olarak her daim olduğu gibi bundan böyle her gün aranızda olacağız. Dertlerinizi çözüm mercilerine ulaştırarak halledilmesi yolunda emek sarf edeceğiz. Telefonlarımız ve kapımız her zaman sizlere açık. Taşın altına elimizi fazlasıyla koyacağız, üzerimize düşeni layıkıyla yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Rabbim bizlerin yardımcısı olsun”  derken, Necip Filiz,  “Halkın teveccühüyle karşılanan yeni ilçe yönetimleri,  sivil toplum kuruluşlarının her zaman destekçisi olacaklarını, görüş ve düşüncelerine önem vererek sivil toplum kuruluşlarıyla istişare edeceklerini de dile getirdi. 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ak Parti ilçe kongreleri devam ediyor 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör