poyrazoğlu otomotiv etiler

Ak Parti, Filiz’le devam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nde  mevcut İl Başkanı Necip Filiz, güven tazeledi. Tek listeyle gidilen seçimlerde Necip Filiz, geçerli oyların tamamını alarak yeniden seçildi. Daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Necip Filiz ile devam” sinyali vermişti.

09-04-2018 19:16

AK Parti 6. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla coşku içinde Hasan Güngör Spor Salonu’nda yapıldı. Erdoğan’ın konuşmasının ardından seçimlere geçildi. Seçimler tek listeyle yapıldı ve mevcut İl Başkanı Necip Filiz başkanlığında oluşturulan 50 kişilik yönetim kurulu listesi güven oyu aldı. 

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği kongrede tek aday olan Necip Filiz ve ekibi AK Parti’yi 2019’da yapılacak yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlama görevini de üstlenmiş oldu. Necip Filiz başkanlığındaki İl Yönetim Kurulu, Abdullah Doğrar, Adem Salih Deniz, Ali Bedi, Ali Taşevli, Ayhan Sabanoğlu, Bayram Akkürek, Bayram Ali Çoban, Bayram Helvacı, Cemile Taşdemir, Cevdet Çiftçi, CoskunMaydan, Dilaver Yardım, Duygu Canbaz, Emin Şen, Ersin Erkan, Fatih Durmaz, Ferah Önel, Gökhan Karaman, Hakkı Toker, Halil Turan, Hasan Arda Kantarcı, Hasan Hüseyin Celepverdi, İsmail Arısoy, Kadriye Soysaç, Kemal Dağ, Mehmet Curavcı, Mehmet Kodalak, Mehmet Samur, Mesut Turan, Muhittin Karaman, Mustafa Ali Keskin, Mustafa Tin, Nail Şan, Necip Bilgiç, Nimet Özer, Nuran Karakaş, Nurettin Kılıç, Onur Uğur Çelik, Osman İnceler, Osman Yayan, Ramazan Kuzu, Saliha Deveci, Samim Tefe, Sevde Şensöz, Süheyla Demirkan, Tayyip Yolcu, Yasemin Yaman, Yavuz Aki, Zafer Ersin
Topoğlu’ndan oluştu.

Kongre sonrası bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “AK Parti Genel Başkanımız  ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bakanlarımız, genel başkan yardımcılarımız , bakan yardımcılarımız ve Genel Merkezimizden misafirlerimizin katılımıyla AK Parti Denizli İl Teşkilatımızın 6. olağan kongresini Denizlimize yakışır bir şekilde tamamladık. Teşkilatlara her zaman büyük önem ve destek veren genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindekilere Denizlimize gelip kongremizi onurlandırdıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ak Parti, Filiz’le devam
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör