poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

AK Parti-DTO dayanışması

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Denizli’nin girişimci ruhu ile ekonominin lider kentlerinden biri olduğunu belirterek, “Esnafımızın, KOBİ’lerimizin, sanayicilerimizin, üreten herkesin yanındayız. Bu kapsamda her türlü işbirliğine açığız” dedi.

21-07-2018 10:42

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. Görüşmede, ekonomik gelişmeler ele alındı. 

Denizli’nin girişimci ve çalışkan insanlarıyla, ticaret üssü olduğunu belirten AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Hepimizin hedefi, Güçlü Türkiye’yi oluşturmak. Ekonomik anlamda güçlü olmayanın, diğer alanlarda da söz sahibi olamayacağı aşikârdır. Üretmek, ürettiğimizi satmak zorundayız. Bu anlamda Denizli olarak hem şanslıyız, hem de önemli bir sorumluluğumuz var. Siyaseti bir hizmet aracı olarak görüyoruz. Ekonomimizin geliştirilmesi, ticari hayatın daha da canlandırılması için üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirdik, bundan sonrada getirmeye hazırız. Bu anlamda Denizli’mizin en büyük sivil toplum örgütü olan Ticaret Odamızı ziyaret ettik. Denizli’miz için nasıl bir işbirliği içinde olabileceğimize dair istişarede bulunduk. Verimli bir ziyaret oldu” dedi.

Güçlü bir sivil toplum ve devlet işbirliğinin Türkiye’nin önünü açacağına işaret eden Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Odalarımız, ticari hayatın vazgeçilmez unsurlarıdır. Devlet ile esnaf, KOBİ ve sanayiciler arasındaki köprü görevi görmektedirler. Bu anlamda başarılı çalışmalar yürüten Sayın Başkan Uğur Erdoğan’ın nezdinde Denizli Ticaret Odası yönetimine ve çalışanlarına hizmetleri için teşekkür ediyorum. Denizli’mize ve ülkemize işbirliği içinde güzel hizmetler yapmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Denizli’nin yararına olacak her konuda işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - AK Parti-DTO dayanışması
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör