poyrazoğlu otomotiv etiler
8 Temmuz 2020 Çarşamba

AK Parti’de istişareler başladı

AK Parti’de yaklaşan ilçe kongreleri öncesi  İl Başkanı Necip Filiz, Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Denizli İl Koordinatörü Nihat Öztürk ile birlikte, ilçe teşkilatlarında kongre süreciyle ilgili istişare toplantıları düzenliyor.

14-11-2019 11:35

İlçe teşkilatlarının ana kademe, kadın ve gençlik kolları, mahalle başkanları, önceki dönem ilçe başkanları, Belediye Başkanları ve meclis üyelerinin katıldığı değerlendirme ve istişare toplantılarında önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek ilçe kongreleri görüşüldü. 

Yapılan ilçe ziyaretleri ve teşkilatlarda gerçekleştirilen toplantılarla ilgili yazılı bir açıklama yapan  İl Başkanı Necip Filiz, “Denizli İl Koordinatörümüz Nihat Öztürk ile birlikte ilçelerimizde çok verimli toplantılar gerçekleştirdik. Hafta sonu yoğun bir program ile Babadağ, Sarayköy, Buldan, Güney, Çal, Bekilli,  Çivril, Baklan, Çardak, Bozkurt, Honaz ve Çameli ilçelerimizde istişare toplantılarımızı yaptık. İlçe teşkilatlarımıza; 7. Olağan kongre sürecini ve bu süreçte ve delege seçimlerinde nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve bu süreci sağlıklı olarak nasıl yürütebileceğimizi anlattık” dedi. 

Parti olarak  delege seçimlerinde titiz bir çalışma yürüteceklerini belirten Filiz, “ Delegelerde liyakat esas alınacak, halkta karşılığı olmayanlar seçilmeyecek. Yine bu kurallar ilçe başkanlarının seçiminde de dikkate alınacak. Hatır, gönül için, onun oğlu, bunun tanıdığı diye seçimlerimizi yapmayacağız. Seçimden seçime parti kapısından giren, toplantılara katılmayanları değil, bu görevleri en iyi şekilde yapabilecek, vatandaşımızla iyi diyalog kuran, davamıza gönül vermiş, canla başla fedakarca çalışmış, davamız için koşturan arkadaşlarımızla bu yola çıkacağız ve ilerleyeceğiz.  Şayet bunu temin edemezsek işimizi eksik yapıyoruz demektir. Bizim yapacağımız çok şey var. Bunun için de fitneyle fesatla uğraşmaktansa hayra tevessül ederek işlerimizi yapmalıyız. Ak  Parti'nin en büyük gücü birlik ve bütünlüğüdür. Biz bir aileyiz, dolayısıyla birbirimize davranırken dün olsun, bugün olsun birbirimizi kucaklayacağız. Kongrelerimizde bu kararlılığımızın somut tezahürlerini ortaya koyacağız” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - AK Parti’de istişareler başladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör