poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

Ak Kadınlardan yaşlı ve engellilere ziyaret

AK Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay, yaşlılar ve engellileri ziyaret ederek ihtiyaç tespitinde bulundu. Karabay, “Yaşlı ve engellilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek karşılamaya çalışıyoruz” dedi.

11-08-2018 11:15

Pamukkale’deki 68 mahallede sokak sokak, ev ev dolaşan Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay, yaşlıları ve engellileri ziyaret ederek dualarını aldı. Zehra Karabay, AK Parti olarak 16 yıllık iktidarları süresince özel önem verdikleri yaşlıların refahı için pek çok uygulamayı hayata geçirdiklerini vurguladı.  Karabay, “Yaşlılarımızın ve engelli vatandaşlarımızın gerek ihtiyaçlarını gerekse ihtiyaçları yanında şimdiye kadar hayal edip de yapamadıkları şeyleri tespit ediyoruz. Ardından Pamukkale Belediyesi ve Pamukkale Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın destekleriyle gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Cankurtaran Mahallesi’nde oturan Meryem Kayalı’ya ihtiyacı olan yatağı teslim ettiklerini belirten Karabay, “Aynı şekilde Küçükdere Mahallesi’nde oturan Hanife Ağır ablamıza engelli yatağını teslim ettik. Onların ne kadar rahat ve huzurlu olmalarını sağlayabiliyorsak, ne kadar hizmet ettirebiliyorsak, biz de o kadar huzurlu oluyoruz” diye konuştu. Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ak Kadınlardan yaşlı ve engellilere ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör