etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

AK Kadınlar, Sıfır Atık için yola çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde gerçekleşen "Sıfır Atık" çağrısına AK Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları’ndan tam destek geldi. 

12-01-2019 11:15

AK Parti Pamukkale  İlçe Kadın Kolları, Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi’ni Denizli’de de yaygınlaştırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla bir dizi çalışma gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın eşi Berrin Zolan’ın da destek verdiği  çalışmalarla ilgili bilgi veren AK Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay,  il ve ilçe genelinde geri dönüşüm seferberliği başlattıklarını söyledi. Kağıt, evsel yağ, cam şişe, pet şişe, atık pil, bayat ekmek ve daha bir çok konuda geri dönüşüm projeleri yaptıklarını hatırlatan Başkan Karabay, Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüşümde yeni bir aşamaya geçtiklerini kaydetti. 
Karabay, “Kadın Kolları olarak çevre duyarlılığı konusunda hassasiyetimizi her fırsatta dile getiriyoruz. İlçemiz sınırları içerisinde özellikle geri dönüşüm projeleri kapsamında çeşitli çalışmalar yapacağız. Bunun yanı sıra plastik, cam ve metal atıklar için de geri dönüşüm çalışmaları başlattık. En önemli hedefimiz ilçemizden topladığımız tüm atık malzemeleri geri dönüşüme kazandırabilmek” dedi.  

Haber Merkezi 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - AK Kadınlar, Sıfır Atık için yola çıktı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör