poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

AGD’den çocuklara Erbakan kitabı

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na kurulan stantta çocuklara ‘Necmettin’in Dünyası’ isimli hikaye kitabı  hediye etti.

11-08-2018 11:12

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanlığı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın çocukluğundan esinlenerek hazırlanan ‘Necmettin’in Dünyası’ adlı hikaye kitabını Denizli’de 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na stant açarak çocuklarla buluşturdu.  Büyüklere de ‘Davam’ kitabından hediye etti. 

AGD Denizli Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin, “Her yaz tatilinde olduğu gibi bu tatilde de çocuklar için hazırlanan ilk milli ve yerli hikâye kitapları serisinden ‘Necmettin’in Dünyası’ adlı hikaye kitabını çocuklarla buluşturmayı hedefledik. Merhum Erbakan Hocamızı bütün yönleriyle gelecek nesillere ve çağımız insanına taşımak AGD olarak bizim en önemli görevimizdir. Ülkemizin en etkili milli ve yerli karakterini çocuklarımıza öğreterek, onlar için hazırlanan Necmettin’in Dünyası adlı hikaye kitabı vesilesi ile Erbakan Hocamızın  mücadele azmini, çalışkanlığını, dürüstlüğünü, milli ve manevi değerlere bağlılığını çocuklarımıza aktarmış oluyoruz. Hedefimiz, bu ülkenin evlatlarının Necmettin Erbakan’ı örnek alarak yerli ve milli kimlikle bütünleşmelerini sağlamaktır” dedi. 
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - AGD’den çocuklara Erbakan kitabı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör