poyrazoğlu otomotiv etiler

Aday gibi sahada çalışıyor

Altınokta Körler Derneği Denizli Şubesi'nin 25 yıl başkanlığını yaptıktan sonra siyasete atılan görme engelli Azmi Ermiş, 24 Haziran seçimlerinde CHP için bir aday gibi çalışıyor.  CHP için destek turlarını sürdüren Azmi Ermiş, “Herkes sağlıklı bir yaşamı hak eder. CHP iktidarı ile herkes rahat bir nefes alacak” dedi.

12-06-2018 14:29

Denizli'de 25 yıl Altınokta Körler Derneği Denizli Şubesi'nin başkanlığını yaptıktan sonra siyasete atılan Azmi Ermiş, milletvekili adayı olmamasına rağmen partisine aktif destek veriyor.  Ermiş, seçim gezileri kapsamında Sümer Mahallesi’ni ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Ermiş sorun dinledi, sohbet etti. Ermiş, “Bakıma muhtaç hastalar için aile merkezileri ile entegre şekilde hasta bakım merkezleri kuracağız. Kanser, demans, alzheimer hastaları ve yatağa bağımlı olan hastalara hasta bakım merkezlerinde sağlık ve bakım hizmetleri vereceğiz. Bağımlılık tedavi ve rehabilitasyon merkezlerini iyileştireceğiz. Bu merkezlerde sunulan tüm hizmetleri ücretsiz hale getireceğiz.  Hipertansiyon, çölyak ve şeker hastalarına özel, kolay ulaşılabilir takip-tedavi-eğitim merkezleri kuracağız” dedi

Obezite ile mücadele için bilinçlendirme, korunma, diyet ve tedavi programlarını yaygınlaştıracaklarını, tüm bunların takipçisi olacağını kaydeden Ermiş, “Engellilerin, hastanelere servis araçları ile randevulu olarak gelebilmelerini sağlayacağız. Bütün hastanelerde engelli karşılama birimi oluşturacak, işitme engelliler için tercüman bulunduracağız. Engelliler için evde fizik tedavi olanağı sunacağız. Tüm evlere musluklardan sağlıklı ve içilebilir su verilmesini sağlayacağız. Ücretsiz periyodik aşılamada gerçekleşme oranını yüzde  100’e ulaştıracağız. Herkes sağlıklı bir yaşamı hak eder. Tüm vatandaşlarımız hak ettiği değeri görecek. CHP iktidarı ile herkes rahat bir nefes alacak” diye konuştu.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Aday gibi sahada çalışıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör