etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

80 milyonluk üstyapıda sona doğru

Pamukkale Belediyesi’nin 80 milyon TL bütçe ayırarak başlattığı üstyapı atağında sona yaklaşılırken, ilçedeki önemli cadde ve sokakların birçoğunda çalışmalar tamamlandı. Başkan Gürlesin, “İlçemizde cadde ve sokaklarımızın daha da güzelleşerek Pamukkale’nin imajının değiştiğini görmek bizi mutlu ediyor” dedi.

22-09-2018 12:23
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Pamukkale Belediyesi tarafından 2017 yılının kasım ayında başlatılan İncilipınar, Deliktaş ve Fatih mahallelerindeki üstyapı çalışmaları vatandaşı mağdur etmeden devam ediyor.  Şehir merkezinde Denizlilerin ulaşım noktasında en sık kullandığı cadde ve sokaklar da öncelikli olarak tamamlanarak halkın hizmetine sunuluyor.

Denizli halkı için önemli olan ve Pamukkale Belediyesi’nin olarak sorumluluk alanında bulunan Barbaros Caddesi, Şehit Doktor Munise Özcan Caddesi, Şehit Başsavcı Mustafa Alper Caddesi, Bursa Caddesi, Şehit Er Ali Taşöz, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Eyüp Kepenek Caddesi, Tokat Caddesi ile Ulus-İncilipınar bağlantısı olan 1204-1251 Sokak, İncilipınar pazaryerinin üstü olan 1222 Sokak, Çamlık Caddesi’nin altı 6010 Sokak gibi önemli ulaşım ağı noktalarında çalışmalar tamamlandı. Bu yerlerdeki değişim vatandaşları memnun ediyor.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale ilçesinin her bir mahallesinin aynı güzelliklere kavuşması için çalıştıklarını ifade ederek, kendi sorumluluk alanları içerisinde bulunan cadde ve sokaklarda üstyapı çalışmalarını hızla tamamladıklarını söyledi. Başkan Gürlesin, İncilipınar, Deliktaş ve Fatih mahallelerinde devam eden üstyapı çalışmalarının muhtarlar aracılığıyla vatandaşların düzenli olarak bilgilendirilerek, etap etap devam edildiğini de belirterek, “Üstyapı çalışmalarımız sürerken, ana arter sayılan ve sorumluluk alanımızda bulunan bir çok cadde ve sokaklarımız daha da güzel bir hale geldi. Şehir merkezindeki güzelliğin tüm mahallelerimize yansıması amacıyla başladığımız üstyapı çalışmalarımızın tamamı bittikten sonra, bir bütün halinde ilçemiz çok daha güzel noktaya gelecek” dedi.
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 80 milyonluk üstyapıda sona doğru
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör