poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

68 mahallede herkese ulaşıyoruz

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, teşkilat olarak 68 mahallenin her sokağında çalıştıklarını belirterek, “Görüyoruz ki; dün olduğu gibi bugün de halkımız AK Parti’yi umut olarak görmektedir. Gayretimizin kaynağı da, halkımızın umududur” dedi.

14-06-2018 13:05

Ak Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı, ilçenin 68 mahallesinde seçim öncesi kamuoyunu bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Başkanı Uğur Gökbel de, dönüşümlü olarak sahadaki ekiplerin çalışmalarına katılıyor.

Pamukkale İlçesi sınırlarındaki herkese ulaşmayı, her gönüle dokunmayı bir zorunluluk ve ilke olarak gördüklerini belirten AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Pamukkale ilçe teşkilatı olarak gece gündüz demeden 68 mahallemizin tamamına ulaşıp her insanımızın gönlüne dokunarak, hükümetimizin yaptığı icraatları, eski Türkiye ve yeni Türkiye’nin arasındaki farkları anlatıyoruz. Büyüyen, güçlenen ve geleceğe daha emin adımlarla koşarak giden devletimizi emanet ettikleri AK Parti’nin 2023, 2053, 2071 hedeflerini yüz yüze halkımıza söylüyoruz” dedi.

Hedeflerinin başkaları gibi yapılanları yıkmak olmadığını olduğunu belirten Gökbel, “Politikalarımızın, projelerimizin diğer ülkelere nasıl örnek olduğunu ve dünyada dört tarafı savaşla çevrili olmasına rağmen yıldız gibi parlayan Türkiye’nin başarısının mimarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu anlatıyoruz. Milletimiz her şeyin farkında. AK Parti’nin nereleri başardığını çok iyi görüyor ve takdir ediyor” diye konuştu.

 Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 68 mahallede herkese ulaşıyoruz
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör