poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

423 idarecinin yeri değişti

Denizli’de Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği kapsamında 423 okul müdürü ve müdür yardımcısının yerleri tercihleri doğrultusunda  değiştirildi.

11-07-2019 10:34

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, yönetmelik kapsamında yerleri değişerek yeni görevlerine başlayan okul müdür ve müdür yardımcıları bir araya geldi. Merkezefendi Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen toplantıya  19 İlçe Milli Eğitim Müdürü, yönetmelik kapsamında yer değiştiren okul müdürleri ile müdür yardımcıları katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmada, “Bizler sizlerle birlikte eğitim öğretim alanında bütün çalışmalarımızı en hızlı şekilde nasıl yapabiliriz, bunun gayreti içerisindeyiz. Her yıl milli eğitim müdürlüğü olarak ölçme ve değerlendirme birimimizle, değerli okul müdürü arkadaşlarımız ve 15 bin öğretmenimizle birlikte neler yaptığımızı masaya yatırıyoruz. Denizli’de nicelik anlamında çok mesafe kat ettik. Nitelik anlamında da başarılarımızla liderliğe oynuyoruz. Bunun mimarı da sizler, öğretmen arkadaşlar, okul aile birliklerimiz, velilerimiz ve ekip arkadaşlarımızdır” dedi.

Denizli’de LGS ‘de tam puan yapan 26 öğrencinin olduğunu da belirten Mahmut Oğuz, “Bütün toplantılarda dile getirdiğim gibi bizim önümüzde bir yol haritamız var. Bu yol haritamızı ekip arkadaşlarımızla birlikte 15 bin öğretmenimize anlattık. 2023 Vizyon Belgesini tüm eğitimciler olarak benimsemeliyiz. 1118 okul ve kurumumuzun tamamında bunu başarmalıyız. Bugüne kadar 285 civarı beceri atölyesi yaptık. Ayrıca 250 hayırseverimizin eğitime büyük katkıları oldu. 160 okulumuz hayırseverlerimiz tarafından anahtar teslimi yapılarak eğitime kazandırıldı” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 423 idarecinin yeri değişti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör