poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

“40 dereceye rağmen 50 bin kişi”

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli mitingine 40 derecelik sıcağa rağmen 50 bin kişinin katıldığını önü sürdü. Filiz, “ Denizlili vatandaşlarımızın desteğiyle Türkiye şahlanacak” dedi. 

12-06-2018 15:43

Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli mitinginde merak edilen katılım sayısını açıkladı. Mitinge, 40 derece hava sıcaklığına rağmen 50 bin kişinin katıldığını belirten Filiz, “Vatandaşlarımız, 24 Haziran'da güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için Recep Tayyip Erdoğan’ı, Meclis’te AK Parti'yi destekleyeceklerdir. Bugün bu sıcakta, bu coşkulu kalabalık bunu fazlasıyla göstermiştir” dedi.

29 Ekim Bulvarı’nda düzenlenen mitingde Denizli’nin Ak Parti’ye verdiği desteği güçlü bir şekilde gösterdiğini söyleyen Filiz, “Denizli istikrarın bozulmasına izin vermez. Denizli bu seçimlerde tercihini bir kez daha hizmet siyasetinden yana kullanacaktır. Hükümetlerimiz eski dönemlerde olduğu gibi ülkemizi koalisyonlara, krizlere, kaoslara, belirsizliklere mahkum etmedi. Karşımıza çıkan sorunlar ne kadar büyük olursa olsun demokrasi yolundan, kalkınma hedeflerimizden, yatırımlarımızdan, projelerimizden asla taviz vermedi. Geçen yıl Denizli'mizi 2 defa ziyaret eden ve her fırsatta Denizli'ye gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi şehrimizle arasında gönülden gönüle giden bir yol var" diye konuştu.
24 Haziran seçimlerinde sadece cumhurbaşkanı, milletvekilleri değil,  ülkenin gelecek yarım asrının tercihinin yapılacağını söyleyen Filiz, "Bir tarafta 16 yılda ülkemizi 3,5 kat büyütmüş bir cumhurbaşkanı adayı ve onun partisi var. Diğer tarafta tek vaadi yıkmak, kapatmak, atmak, sökmek olan bir ana muhalefet adayı ve onun partisi var. 24 Haziran'da mesele, Türkiye'nin istiklali ve istikbali meselesidir. İşte o yüzden mitingimize gelerek coşkulu bir şekilde bize güvenlerini ve desteklerini gösteren hemşehrilerimiz sandıkta da bunu göstererek yeni bir zafere imza atacaklardır” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “40 dereceye rağmen 50 bin kişi”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör