poyrazoğlu otomotiv etiler

20 yıldır rantiye kazanıyor 

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, seçim maratonuna Çivril'de devam etti. Eryılmaz, “Ülkemizde 20 yıldır rantiye kazanıyor. İktidar partisine yakın olanlar kazanıyor ama esnaf kan ağlıyor” diyerek, 24 Haziran’da Çivril esnafından destek istedi.

12-06-2018 14:54

Çivril’de vatandaşlarla uzun sohbetler yapan Saadet Partisi Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, pazar esnafının ülkemizin en önemli ticaret kalemlerinden birini oluşturan topluluk olduğunu söyledi.

Eryılmaz, “Esnaf kardeşlerimizin tezgahlarında alın teriyle kazandıkları kazançların rantiyeye aktarılması bizim için kabul edilemez. Saadet Partisi iktidarında alın teri en kutsal değer olacak.  Erbakan Hoca'nın kemikleri sızlatılıyor. Bizler ne Erbakan Hocamızın kriterlerinden ne de milli ve manevi değerlerimizden zerre miktarı sapmadık. Aksine her gün daha da güçlenmiş olarak sahaya iniyoruz. 16 yıllık iktidarında hükümet sürekli bankaları zengin etti. Son bir haftada faizlerin artması bunun en güçlü işareti. Bizler ise 11 ay 23 günlük iktidarımızda bile en önce emekli, işçi ve memurumuzu efsane maaş artışlarıyla destekledik. Bunu vatandaşımızın hakça yaşayabilmesi için yaptık. Onlar da huzur ve mutluluk içinde çarşı-pazardan ihtiyaçlarını giderdiler. Herkes kazandı. Millet kazandı. Ancak 20 yıldır rantiye kazanıyor" dedi. 

Eryılmaz açıklamasının devamında, esnaflardan aldıkları olumlu tepkilerden memnun olduklarını ifade ederek, "Saadet Partisi kriterleriyle inşallah Meclis'e girdiğimizde ezilenlerin hakkını yedirecek her kanunu reddedeceğiz. Mevcut zulüm düzenini değiştirmek için gece gündüz çalışmaya hazırız. Zenginin de fakirin de hakça yaşaması için bir devrim yapacağız inşallah” diye konuştu. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 20 yıldır rantiye kazanıyor 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör