poyrazoğlu otomotiv etiler

İYİ Parti’de Pamukkale buluşması

İYİ Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı, mahalle teşkilatlarını Pamukkale’de akşam yemeğinde buluşturdu.  İlçe Başkanı Başkan Adem Süpçin’in ve milletvekili aday adaylarının da katıldığı gecede, siyasi projeler ve seçimler değerlendirildi.

16-05-2018 17:27

Pamukkale Manzara Restauran’da düzenlenen yemeğe mahalle teşkilatı başkanlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Yemekte Pamukkale İlçe Başkanı Adem Supçin, İYİ Parti’nin 24 Haziran seçimlerindeki milletvekili aday adaylarını tanıttı. Aday adayları kendilerini tanıtıp, amaç ve hedeflerini anlattı.

Partililerin ve mahalle teşkilatlarında görev alanların tanışıp kaynaşmasının amaçlandığı yemekte İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Adem Supçin, Pamukkale’nin bölgeye hiçbir katkısının olmadığını vurguladı, aday adaylarından milletvekili seçilmeleri halinde  Pamukkale’nin bölge halkına geri kazandırılması için söz aldı.

İlçe Başkanı Süpçin, mahalle ve gençlik teşkilatlarında görevli partililerden sahada çok çalışmalarını, sorumlu oldukları sandıklara sahip çıkmalarını ve  herkesin üzerine düşen görevi tam anlamıyla yerine getirmesini istedi. Aday adaylarının konuşmalarının ardından partililer yöresel müzikler eşliğinde eğlendi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - İYİ Parti’de Pamukkale buluşması
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör