poyrazoğlu otomotiv etiler

“14 yıl önceki Denizli değiliz”

Muratdede Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 2004 yılından bu yana devam eden gelişimi ve hizmetleri anlattı. Zolan, “Artık 14 yıl önceki Denizli değil, sorunlarını çözmüş bir kent var” dedi.

22-06-2018 17:41

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Muratdede Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek, Denizli’nin 2004 yılından bu yana devam eden gelişimi ve hizmetleri anlattı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Başkan Osman Zolan, "14 yıl önceki Denizli ile bugünkü Denizli’yi yan yana koyduğumuzda çok farklı. Denizli’de sağlıklı içme suyu yoktu, kanalizasyonlar ayrı bir sıkıntıydı. Nefes alacak havamız yoktu. Denizli havası en kirli 3 şehirden biriydi. Çok şükür bu ve benzeri tüm sorunları çözdük” dedi.

Muratdede Mahallesi’nde alt ve üst yapının tamamlandığını kaydeden Başkan Osman Zolan, "Tüm bu yatırımlar, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ve imzasıyla gerçekleştirildi. Bize her zaman dediği şey şu: ‘Millete hizmetkar olacaksınız', 'Millete hizmet edeceksiniz', bu düsturla gece gündüz çalışıyoruz" diye konuştu. 

Geçmişte diğer illerin şehir giriş ve çıkışlarına imrendiklerini, bugün ise Denizli’nin pek çok konuda olduğu gibi şehir giriş çıkışlarıyla da Türkiye’ye örnek bir kent olduğunu söyleyen Başkan Osman Zolan, “Köprülü kavşaklarımızla, birçok güzelliklerimizle örnek oluyoruz. Üçgen’de eskiden 15-20 dakika bekler, 3-4 ışıkta geçmeye çalışırdık. Stresi, zaman kaybı, hava kirliliği ve yakıt gideri vardı. Şimdi hiç durmadan, geçip gidiyoruz. Şimdi o 15-20 dakikayı eve ya da işe ayırıyoruz.  Şükürler olsun Denizli’de her şey çok güzel oluyor. Bunun baş mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır” diye konuştu. 
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “14 yıl önceki Denizli değiliz”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör