poyrazoğlu otomotiv etiler

13 kategoride 30 kişi ve kurum ödül aldı

Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneğinin (AYSİAD) bu yıl 14'üncüsünü düzenlediği  AYSİAD Ödül Töreni’nde 13 kategoride Denizli’ye katkı sağlayan 30 kişi ve kuruma ödül verildi. 

02-12-2019 16:51

Bu yıl 13 kategoride gerçekleştirilen yarışmanın ödül gecesi Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı'nda gerçekleştirildi. Törene, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sivil toplum örgütü temsilcileri ve davetliler katıldı.

Törende konuşan AYSİAD Başkanı Mahmut Çatlık, gecede ödül alanları tebrik ederek, güç ve gönül birliği yaparak AYSİAD'ı geleceğe taşımaya çalıştıklarını söyledi. Derneğin başarılı işlerini, güzel düşünceler sayesinde yaptıklarını anlatan Çatlık, "Derneğimiz yönetici, sanayici ve iş adamları tarafından el ve güç birliğiyle kuruldu. Biz de Denizli'ye hizmet eden, çalışan, tarihe katkıda bulunan kişilerin yaptıkları çalışmaları ve ürettikleri projeleri ödüllendirmek istedik. Özel bir yazılım sayesinde oylar kullanıldı. Daha sonra yapılan oylamanın ardından ödül alacak isimleri belirledik. Geceye katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ödül alanların internet sitesi üzerinden yapılan oylamayla belirlendiği yarışmada, AA muhabiri Sebahatdin Zeyrek, kentin ulusal alanda tanıtımını sağladığı haberler nedeniyle "İş İnsanı Basın Ödülü" kategorisinde ödüle layık görüldü. Zeyrek'e, ödülünü Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı takdim etti.

Gecede "En güzel türkçe isimli iş yeri" ödülünü Salih Keskin, "İş insanı girişimcilik" ödülünü Hayrullah Tekin, "İş insanı yenilikçi yatırım" ödülünü Mustafa Kemal Özdemir, "Kent tarihine katkı" ödülünü ise Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Turgut Tok aldı. Denizli’ye hizmet ödüllerinin Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Denizlispor’un kurucularından Fuat Özen, Erol Özbal, Denizli AFAD İl Müdürlüğü, Prof.Dr.Ercan Lütfi Gürses’e verilirken, sosyal sorumluluk ödülü Ekpen Tekstil’e, Kültür sanat katkı ödülü Turan Kubulay ve Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na verildi. Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ile yılın çevre ve doğa dostu proje ödülü, Nihat Zeybekci Kültür ve Kongre Merkezi ile Denizli için yapılmış en güzel proje ödülünü layık görüldü. Gecede AYSİAD’a hizmet veren işadamlarına da ödül verildi. AA

 

 

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 13 kategoride 30 kişi ve kurum ödül aldı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör