etiler poyrazoğlu otomotiv

12’den vurmaya hazırlanıyor

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Projeleri, duruşu ve ezber bozan siyasi anlayışı ile her kesimin sevgisini kazanan Doğan’ın toplantıları miting havasında geçmeye başladı.  Doğan,  bir spor kulübü ziyaretinde eline aldığı okla, rakiplerine göz dağı verdi.

22-03-2019 10:44

CHP’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gün içine onlarca farklı etkinlik ve ziyaret sığdırıp yüzlerce vatandaş ile bir araya gelen Şeniz Doğan’a ilgi her geçen gün artıyor.  Bulduğu her fırsatta istihdamın ve üretimin desteklenmesi için var gücü ile çalışacağını belirten Millet İttifakı’nın Merkezefendi Adayı Şeniz Doğan, Doksan ve Motif Tekstil’de bu sözünü yineledi. Vardiyalı çalışan ailelerin de faydalanması için 24 saat hizmet evren kreşlerin seçimin hemen ardından hayata geçirileceğini söyleyen Doğan, kadınların sosyal yaşamda hak ettiği payı alması adına da projelerinin hazır olduğunu söyledi. 

Spora ve sporcuya destek

Spora ve sporcuya yönelik de projeleri bulunan Doğan, Yeşilköyspor ve Çamlık Futbol Okulu sporcularını da ziyaret etti. Doğan, “Gerek amatör futbol, gerekse diğer sporlarda faaliyet gösteren kulüp ve sporculara destek vereceğiz. Merkezefendi’nin kısa süre içerisinde amatör sporlar için bir merkez haline gelmesi için gereken yatırımı yapacağız. Tüm kulüp ve sporcularımız yaşanan maddi sıkıntıları düşünmeden, başarıya odaklanacak” dedi. Doğan,  Yeşilköyspor Kulübünde eline oku aldı, rakiplerine göz dağı verdi.

Gerzele Mahallesi’nde gerçekleştirdiği mitingde  gövde gösterisi yapan Şeniz Doğan’ı, yüzlerce kişinin katıldığı etkinlikte Denizli Milletvekili Kazım Arslan,  CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ve İlçe Başkanı Tolga Varlıker, İYİ Parti İlçe Başkanı Hakan Demirci ile belediye meclis üyeleri de yalnız bırakmadı. Kürsüye alkışlar arasında çıkan ve konuşması sık sık alkışlar ile kesilen Doğan, projelerini anlattı ve coşkulu kabalıktan destek istedi. Sevgi gösterileri arasında konuşmasını tamamlayan Doğan “Gördük ki Gerzeleliler sevgi, huzur ve kardeşliğin hakim olduğu bir Merkezefendi için kararını şimdiden vermiş. Aramızda bulunan herkese sonsuz teşekkürler” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 12’den vurmaya hazırlanıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör