poyrazoğlu otomotiv etiler

Başımızı öne eğdirmedi

Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Nihat Zeybekci’ye teşekkür etti.

12-07-2018 13:36

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye, bugüne kadar verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür etti, “Ekonomi Bakanlığı’ndaki hizmetleriyle de dikkat çekmiş, hiçbir zaman başımızı öne eğdirmemiştir. O’nun döneminde pratik ve hızlı uygulamaları sayesinde, özellikle iş dünyamıza yönelik bir çok sorunumuz kısa zamanda çözüldü” dedi.

İlk kez uygulamaya geçirilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle ortaya çıkan yeni Bakanlar Kurulu’nun işbaşı yaptığını hatırlatıp hayırlı olmasını dileyenDenizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Ekonomi Bakanlığı’nı devreden Nihat Zeybekci’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Erdoğan, “Başarılarla dolu Denizli Belediye Başkanlığı’nın ardından 4 yıl süren Ekonomi Bakanlığı’ndaki hizmetleriyle de dikkat çekmiş, hiçbir zaman başımızı öne eğdirmemiştir. O’nun döneminde pratik ve hızlı uygulamaları sayesinde,özellikle iş dünyamıza yönelik birçok sorunumuz kısa zamanda çözüldü” dedi.

Denizli’nin,Bakan Zeybekci sayesinde Ege’nin yükselen yıldızı olarak gelişmiş ve tercih edilen iller arasında yerini aldığını da dile getiren Denizli Sanayici, Tüccar ve İş Adamları Platformu Dönem SözcüsüUğur Erdoğan, “Denizli iş dünyası adına, kendilerine ilimize verdikleri önem ve hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Şehrimizdeki sivil toplum kuruluşları olarak, bakanımıza her türlü katkıyı sağlamaya ve destek vermeye gayret gösterdik. Başkanlığı ve bakanlığı dönemindeki hizmetleri sayesinde, ilimiz marka şehirler arasına girdi; bundan sonra da orada olmaya devam edecektir” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Başımızı öne eğdirmedi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör