poyrazoğlu otomotiv

Aktepe Kültür Merkezi yükseliyor

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, önemli projelerinden biri olarak gösterdiği Aktepe Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Gürlesin, bölgenin çehresini değiştirecek olan projenin zemin katının tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. 

12-06-2018 15:59
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Pamukkale Belediyesi’nin, Aktepe Mahallesi’nin çehresini değiştirecek Aktepe Kültür Merkezi’nde inşaatında çalışmalar aralıksız devam ediyor.  Yaklaşık 17 milyon liraya mal olması beklenen Aktepe Kültür Merkezi’nin temeldeki çalışmaları tamamlanarak zemin kata ulaşıldı. 

“Çalışmalar aralıksız sürüyor”

Bölgenin ihtiyaçları göz önüne alınarak projelendirilen Aktepe Kültür Merkezi’nde taziye evi,nikah ve düğün salonu, toplantı salonları, iş yerleri, spor salonu, Pamukkale Belediyesi ödeme noktası, çok amaçlı salon ve arşiv bulunuyor. Ayrıca Pamukkale Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet veren Sosyal Market’in merkezi de Aktepe Kültür Merkezi’nde olacak. Projeye bağlı olarak pazaryeri ile kapalı otopark da yapılacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, inşaat alanında incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmalara ilgili bilgiler alan Gürlesin, her ayrıntıyı tek tek inceledi.

“Bölgenin çehresi değişecek”

Başkan Gürlesin, mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik projeleri hayata geçirdiklerini belirtti.Gürlesin, “Biz vizyon projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu bölgeye Dokuzkavaklar Sağlık Merkezi yapmıştık. O projemizi 11 Haziran’da hizmete sunacağız. Aktepe Kültür Merkezi de bölge için önemli. İçinde burada ihtiyaç olan bir çok bölüm var. Maliyeti yaklaşık 17 milyon lira olan bu projemiz her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Pamukkale Sosyal Market’in merkezi bu projemizin içinde yer alacak. Buradaki çalışmalarımızın 2019 yılının başında tamamlanmasını planlıyoruz ” diye konuştu.

Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Aktepe Kültür Merkezi yükseliyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör