poyrazoğlu otomotiv etiler

10 günde 60 yazar kitaplarını imzalayacak

Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği Merkezefendi Kitap Günleri  başladı. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde  13 Ekim’e kadar sürecek Kitap Günleri’ne 60 yazar katılıp, kitaplarını imzalayacak. 

05-10-2019 13:46

Merkezefendi Kitap Günleri yapılan törenle kapılarını kitapseverlere açtı. Açılışa Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökçe, yazarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kitap Günleri’nin kurdelesini  protokol üyeleri, yazarlarla birlikte kesti. 

Kitap Günleri’nin acımışında konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi’nin kitabın, kültür ve sanatın merkezi olacağını söyledi. Doğan, “Ben düzenlenen kitap günlerinin bir şenlik havasında geçeceğine inanıyorum. Özellikle gençlerimiz için bu organizasyonun bir farkındalık yaratacağına inanıyorum” diye konuştu.

13 Ekim’e kadar açık kalacak olan Kitap Günleri’nde  60 yazar kendileri için belirlenen tarihlerde Denizli’ye gelerek imza günü yapacak. Ayrıca söyleşiler de düzenlenecek.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - 10 günde 60 yazar kitaplarını imzalayacak
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör