poyrazoğlu otomotiv etiler

​​​​​​​EDEP Zirvesi başladı

Eğitimde Değerler Eğitimi Programı kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen EDEP (Eğitimde Değerler Eğitimi Programı) Zirvesi  başladı. 

21-11-2019 13:26

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen zirveye Vali Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Prof. Dr. Necati Cemaloğlu, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

İki gün sürecek zirvenin açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz; “Denizli, eğitim öğretimde artık marka bir şehir. Bu markayı yaratan da değerli öğretmen arkadaşlarım. Bu arkadaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Gerek YKS’de gerek LGS’de gerekse hayat boyu öğrenmede kısacası her alanda iddialı olduğumuzu söylüyor ve hepinize tekrardan teşekkür ediyorum“ dedi.

Vali Hasan Karahan ise yaptığı konuşmada projenin önemine değinerek, “Bu tür projeler sayesinde değerli hocalarımız, bizleri aydınlatmak ve siz değerli öğretmenlerimize yön göstermek, vizyon vermek üzere buradalar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Milli Eğitim tüm Türkiye’de olduğu gibi Denizli’de de her zaman önemlidir “ dedi. Konuşmanın ardından Prof. Dr. Necati Cemaloğlu adına Denizli’de dikilen fidanın sertifikası Vali Hasan Karahan tarafından takdim edildi. Zirvede Prof. Dr. Necati Cemaloğlu, “Nasıl Lider Öğretmen Olabilirim” konulu sunum yaptı. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - ​​​​​​​EDEP Zirvesi başladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör