poyrazoğlu otomotiv etiler
18 Şubat 2019 Pazartesi

 Zaman yönetimi eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi’ni gerçekleştirdi.

12-07-2018 17:40

DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitime, ihracatçı firmaların mühendis, planlama, pazarlama, müşteri temsilcisi, ar-ge, kalite yönetimi ile genel müdürleri katıldı. 

Sürekli Gelişim Danışmanlık ve Eğitim’den Yekta Özcan Özözer’in  verdiği eğitimde katılımcılara, sistemlerdeki karmaşa, büyük resmi görebilmek, değişim dinamikleri, değişimin farkında olmak, ortaya çıkan riskleri ve fırsatları değerlendirmek gibi konularda bilgiler aktarıldı.

Ayrıca, eylemleri planlamak, uygulamak, geleceği planlamak, analiz edebilmek, karmaşayı basite indirgeyebilmek, 5N 1K ile bakış, zihin haritası, zaman yönetimi, zamanı etkili yönetmek için sistematik sorunların çözülmesi, kişisel değişim, delegasyon eksikliği, teknolojiden maksimum seviyede yararlanmak, günlük ve haftalık kayıtlar,  iş bilgisi azlığı, bilinçaltı, ikna teknikleri, düşünme stili ve kurum içi etkili iletişim ile zamanın yönetilmesi konularının işlendiği  eğitim, grup çalışmalarıyla sona erdi. 
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ -  Zaman yönetimi eğitimi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör