poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

 Mücadelemiz devam edecek

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçlarını değerlendiren İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı AdemSüpçin,  milletvekili seçilen Yasin Öztürk’e başarılar diledi,“Bu cesurlar hareketinin lideri genel başkanımız Meral Akşener’e desteğimiz hiç kesintisiz devam edecek. Bundan sonra daha çok çalışarak bizlere gösterdikleri teveccühe layık olmak için mücadelemiz sürecek” dedi.

27-06-2018 15:29

İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı AdemSüpçin, seçim sonuçlarını ve İYİ Parti’nin oy oranını değerlendirdi. Süpçin  zor ve meşakkatli yolda “İyi ve güçlü Türkiye hayaliyle”  gece gündüz, özveri ve fedakarlık örneği sergileyecek mücadele eden tüm partililere teşekkür etti. Süpçin, “Daha dün başlayan mücadelemizde; mahalle teşkilatlarımızın bizlere olan karşılıksız desteği ve güvenisayesinde, milletvekili aday adaylarımız ve milletvekili adaylarımızın çalışmalarımıza sağladığıkatkılarla, Türkiye ortalamasının üstünde bir oy oranı yakalayarak başarabileceğimizi gördük ve tümTürkiye’ye gösterdik.Emek veren, gönül veren tüm yol arkadaşlarımızdan Allah razı olsun, bu heyecanımızı ve çalışmaarzumuzu artıran bu seçim sonuçlarının vatana ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Buvesile ile; çoban ateşinin yandığı Denizli’yi mecliste temsil edecek olan kurucu il başkanımız ve İYİParti Milletvekili Yasin Öztürk’e mecliste başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı  Meral  Akşener’e desteklerinin hiç kesintisiz devam edeceğinin altını çizen Süpçin, “Bundan sonra daha çok çalışarak bizlere gösterdikleri teveccühe layık olmak için mücadelemiz sürecektir. Eksiklerimizi giderip, yanlışlarımızı düzeltip, genel başkanımızın hayalini kurduğu bayram sofrası tadında bir birliktelik ruhuyla, yılmadan, yıkılmadan, korkmadan, asla vazgeçmeden çalışacağız ve inanıyorum ki mutlaka başaracağız ve Türkiye İYİ olacak” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ -  Mücadelemiz devam edecek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör