poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

 Karaca’dan Kılıçdaroğlu’na destek

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, liderlik tartışmalarının başladığı partide Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verdi.

28-06-2018 14:46

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem milletvekili seçimlerinin ardından oy kaybeden CHP’de, Genel Başkan  Kemal Kılıçdaroğlu için istifa sesleri yükseldi.  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli il teşkilatını da ikiye bölen tartışmalara yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi.

Paylaşımında,  seçimlerde eşit ve adil olmayan koşullarda, zor şartlar altında çalışan il teşkilatı, kadın kolları ve partililere teşekkür eden Karaca, “Hedeflediğimiz sonuca ulaşamadık. Referandum süreciyle başlayan, adalet yürüyüşü ile büyüyen, bir siyasi partinin seçime katılmasını engellemek üzere iktidar tarafından kurulan kumpasa demokrasi dersiyle yanıt verilerek, asla bir araya gelemez denilen siyasi düşünceleri büyük fedakarlıkla bir araya getirip millet ittifakına mimarlık eden Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde korkusuzca karanlığa başkaldıran siyasi partinin bir üyesi olmanın hakkı onuruyla mücadeleme devam edeceğim” diyerek Kılıçdaroğlu’na destek verdi.

Tabu Ankara’ya gitti
Denizli Gençlik Kolları üyesi bir grup genç tarafından CHP Genel Başkanlığı önünde başlatılan “İstifa eylemi” nedeniyle Ankara’ya giden Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu,  hakkında “ İstifa edecek” yönünde çıkan haberlerin doğru olmadığını belirtti.  Tabu, değişimden yana olduğunu ancak ne kendisinin ne de yönetiminin istifasının gündemde olmadığını söyledi.

                                                                                                                                                   Şengül BOZ

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ -  Karaca’dan Kılıçdaroğlu’na destek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör