poyrazoğlu otomotiv etiler

 ‘Hoşgeldin bebek’ 11 bin aileye ulaştı

Pamukkale Belediyesi’nin yeni bebeği olan aileler için hayata geçirdiği Hoş Geldin Bebek Projesi’nde 2015 yılından bu yana 11 bini aşkın aileye ulaşıldı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Hem ailelerimizin en mutlu günlerinde yanlarında oluyor, hem de bebeklerin hediyelerini veriyoruz” dedi.

13-03-2018 16:47


Pamukkale Belediyesi, 2015 yılından bu yana ilçe sınırları içinde yeni bebeği olan çiftlere bebek seti hediyesi projesini sürdürüyor. 2015 yılının temmuz ayında başlayan proje ile yeni bebeği olan ailelere battaniye, şampuan, pişik kremi, alt değiştirme takımı, ateş ölçer, ıslak mendil, zıbın takımı, bebek bezi gibi ilk günlerde ihtiyaç duyulan malzemelerin yer aldığı çanta hediye ediliyor. Pamukkale Belediyesi ekipleri, bebeği olan aileleri evlerinde bizzat ziyaret edilerek hediye çantasını teslim ediyor.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe halkının her an yanında olduklarını bebek seti hediyesi ile de bunu hissettirmek istediklerini ifade ederek, “Vatandaşlarımızın en mutlu günlerinde yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. 2015 yılından bu yana hediyelerimizi ailelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz” dedi.

Proje kapsamında, Sosyal Destek Müdürlüğü personeli  İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden alınan bilgiler doğrultusunda yeni bebeği olan aileleri evlerinde ziyaret ediyor. Aileleri mutlu günlerinde yalnız bırakmayan  Pamukkale Belediyesi, bu uygulaması ile gönüllere dokunuyor. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in talimatı doğrultusunda ilerleyen projede, aileler uygulamadan memnun olduklarını belirterek, teşekkür ediyor.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ -  ‘Hoşgeldin bebek’ 11 bin aileye ulaştı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör